○Novinky

○Sexy krásky pózují se Zvířaty!

11. prosince 2009 v 23:20 | lucievondrackova-4ever
Přítomnost němé tváře dodává snímkům nádech živočišnosti a dráždivosti. Vedle bílého lva, roztomilého mláděte tygra, gigantického slona nebo velké dogy křehká krása slavných žen daleko lépe vynikne. Které krásky neodolaly focení se zvířaty?
Lucie Vondráčková škrábance nepočítá

Když se fotí s divokou šelmou, škrábance nemá ani smysl počítat. Zpěvačka Lucie Vondráčková (29), která s fotografem Jakubem Ludvíkem nafotila sérii úžasných snímků, jak si hraje se čtyřměsíčním tygrem Samem, ví, o čem je řeč. Chovatel zasahovat nemusel, Sam byl hodnej. A je legrační. Má tlapy jako dospělá šelma, ale lehne si vám na nohu jako kotě. Pořád si něco pofrkává pod fousy, usmívá se zpěvačka, pro kterou nebylo focení s šelmou novum. Před časem už pózovala s gepardem Jóžinem. Chtěl se se mnou kámošit, ale gepardi nemají zatahovací drápky, takže mi tu svoji tlapu zasekl do hlavy a já myslela, že je konec. Ale jinak byl moc fajn." Každé focení nebo natáčení se zvířaty bere Lucie jako odměnu.Fotilo se pět hodin i s přestávkami, kdy Sam, sibiřský tygřík od Kludských, pobíhal po ateliéru a všechno zvědavě očuchával. Klidnější byl první dvě hodinky, pak to bylo docela těžký,přiznává fotograf Jakub Ludvík.

○Útok Mafie!

11. prosince 2009 v 23:14 | lucievondrackova-4ever
Má zpěvačka Lucie Vondráčková (29) manažery s mafiánskými praktikami, kteří se ji snaží za každou cenu prosadit, nebo jen fanatického fanouška? Někdo totiž vyhrožoval řediteli rádia Evropa 2 Petru Vladykovi: "Buď budeš pouštět do éteru víc mladou Vondráčkovou, nebo ublížíme tvé manželce a dětem!" Jenže Vladyka si teror a vydírání nenechal líbit…

Vše ukazuje na to, že podezřelým byl skutečně někdo z Lucčina okolí. Poté, co si Vladyka stěžoval u jejího vydavatele, firmy Universal Music, totiž výhružné esemesky i telefonáty okamžitě přestaly. Nebylo to pro něj nic příjemného. Když už mu to přerůstalo přes hlavu, vzal telefon a zavolal do vydavatelství, aby vyřídili Vondráčkové, ať si uklidní svoje okolí! On jako stodvacetikilový chlap se prý výhrůžkám může jen smát, ale o rodinu se mu otírat nikdo nebude, řekl deníku Aha! zdroj z vydavatelské firmy.
Z vydavatelství Vondráčkovu na stížnost upozornili, a ona vše zapřela. Ale zajímavý je fakt, že ten den výhrůžky ihned ustaly. Lucka ve svém okolí musela udělat bugr, pokračuje náš zdroj.
Ano, něco podobného se stalo. Nerad bych o tom ale mluvil. Nechci to řešit přes média,komentoval to ředitel Evropy 2 Petr Vladyka.
A co na to sama Lucie Vondráčková? "To se mi nezdá pravděpodobné. Nikdo z mého managementu to nebyl a mí fanoušci jsou mírumilovní, k těm mi to taky nesedí. Nejsem sama, koho pan Vladyka nehraje, ale proti tomu se nedá bojovat silou. Výhrůžky ještě ničí názor nezměnily. Bojovat můžu jen tvrdou prací a dobrými písničkami. I tak jsem ale smířená s tím, že bojkot pana Vladyky bude pokračovat," řekla deníku Aha! Lucie Vondráčková.

MŮJ NÁZOR: Já věřím rozhodně Lucce!

○Konečně živá a Sexy!

11. prosince 2009 v 23:11 | lucievondrackova-4ever
Zpěvačka Lucie Vondráčková (29) poprvé opustila image unylé princezničky. Tři měsíce, které strávila v Americe na jazykovém kurzu, stydlivou herečku evidentně uvolnily a své sehrál zřejmě i románek s mladým cizincem, který tam prožila.

V ateliéru Jakuba Ludvíka se odvázala a udělala živé a sexy snímky. Víc než záda bych ale neukázala. A akty nebo hodně odhalené fotky ode mě rozhodně nečekejte,řekla Blesku Lucka! (Jednu fotku můžete vidět nahoře- zbytek bude později v gallerii)

○V Americe zestárla o deset let!

11. prosince 2009 v 23:05 | lucievondrackova-4ever
Pobyt Lucie Vondráčkové (29) ve Spojených státech jí dal zabrat. Ze vzdáleného kontinentu se po třech měsících vrátila zestárlá téměř k nepoznání.

Zpěvačka a herečka absolvovala tříměsíční kurz angličtiny v Los Angeles. Denně pět hodin. Není lepší způsob, jak se cizímu jazyku nevyhnout,řekla pro deník Aha!
Jenže ze zaocenáského pobytu se vrátila s doslova »zhuntovaným« obličejem, plného vrásek.
Co za tím stojí? Důvodů se nabízí hned několik. Například úmorné nalévání slovíček a správné výslovnosti do podvědomí nebo americké sluníčko. Oni mají jen jedno roční období. Chvilku je to asi fajn, ale pak vám začne chybět jaro a podzim, řekla na adresu losangelského počasí.

Můj názor: Podle mně to Lucce sluší,a že by zestárla o 10 let je docela přehnané! Nezestárla,to je můj názor! <33

○Lucka měla v Americe chlapa!

11. prosince 2009 v 23:02 | lucievondrackova-4ever
Úspěšná zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (29) se před několika dny vrátila z USA, kde absolvovala tříměsíční kurz americké angličtiny. Super.cz prozradila, že během návštěvy New Yorku prožila milostný románek.

Poté, co jsem v New Yorku měla kluka, už chci jenom Čecha. Ne že by mi něco udělal, ale naši kluci jsou oproti cizincům víc otevření a hlavně zábavní," svěřila se se svou zkušeností zpěvačka, která mluví plynule anglicky, ale kvůli své profesi herečky si v Los Angeles potřebovala zdokonalit americký přízvuk. Jelikož zpěvačka jezdí do zahraničí velmi často a většinou je tam sama, tak si v šestnácti letech začala psát deník.

Píšu buď v řeči, kde se zrovna nacházím, nebo v takové čechohebrejštině, takže to kromě mě nikdo nepřečte, směje se Vondráčková. Všechny deníky mám schované doma v krabici a je zajímavé si přečíst, co jsem dělala třeba před deseti lety. Velmi často se mi stává, že se ze svých případných chyb ponaučím a posunu se o krůček dál, dodává Lucka, která se po experimentech s různými účesy touží vrátit k dlouhým vlasům.

Na vystoupení si připevňuji dlouhé prameny, ale chtěla bych už mít svoje. Nejtěžší je vydržet a překonat takovou tu divnou délku, směje se sympatická blondýnka.Zpěvačka po návratu z Ameriky hned naskočila do muzikálu Touha, kde hraje hlavní roli Katrin. Na konci představení předala padesátitisícímu návštěvníku poukaz na zájezd do Egypta.

Vždycky se na představení těším. Ne vždy se na projektu sejde parta jako právě tady. Kdybyste se s kýmkoliv z mých kolegů ocitli na pustém ostrově, garantuji vám, že určitě přežije. A ještě u toho bude legrace, říká herečka. (mr)

○Lucie přiznala Sex s Mladým Američanem!

11. prosince 2009 v 22:55 | lucievondrackova-4ever
Zpěvačka Lucie Vondráčková (29) se vrátila z tříměsíčního pobytu v Los Angeles,kde absolvovala kurz angličtiny.Zdokonalovat americký přízvuk jí pomáhal mladý Američan,se kterým prožila krátký milostný románek.

Poté, co jsem v New Yorku měla kluka,už chci jenom Čecha.Ne že by mi něco udělal,ale naši kluci jsou oproti cizincům víc otevření a hlavně zábavní,svěřila se v rozhovoru pro Super.
Nesmělá Lucka tak rozptýlila spekulace o její homosexuální orientaci.
Já měla dlouho problém pro média vůbec vyslovit slovo sex.Ale tohle mě fakt štve,nejsem lesbička! svěřila se Blesku.

Lucka o svých vztazích nikdy otevřeně nemluvila,většina jejích milenců kromě Michala Dlouhého a Tomáše Vernera zůstala utajena.Každopádně to ale byli kluci.Fakt nejsem na holky,řekla Blesku Lucka,která tak měla zkažený návrat domů.Přesto ale nadšeně vyprávěla o tom,jak si užívala tříměsíční jazykový kurz.

Svět je čím dál menší.Přijedete na jiný kontinent a tam máte to samé jako doma,I časopisy byly s naprosto stejnými fotkami,vyprávěla Blesku.Slavné tváře prý neviděla.Jen na Oscarech hodně zdálky půl hlavy Brada Pitta,směje se.Pořídila si i módní výstřelek.Největší hit uprostřed léta jsou tam boty,co vypadají jako sněhule.Přišlo mi to divný.Tak jsem šla do obchodu a trochu si je omrkla a zkusila.Od té doby v nich chodím a neznám na léto nic lepšího,svěřila.

Jela jsem sama,protože tak najdete nejvíc kamarádů a hlavně nemáte tendenci utíkat k češtině,dodává.Stejným způsobem studovala loni španělštinu.Málokdo ví,že dědeček byl z Ekvádoru,proto se maminka jmenuje Sorosová.S Maďarskem nemá její jméno nic společného. Cítila jsem to jako rodinnou povinnost,upřesnila Lucka,která po návratu naskočila do představení muzikálů Tajemství a Touha a hlavně do dabingu.Ten mi chyběl možná víc než to,že jsem nebyla na cenách TýTý,uzavřela.

 
 

Reklama