○Novinky

○Lucka: Moje vlasy voní medem

16. prosince 2009 v 12:51 | lucievondrackova-4ever
!NOVINKA!
Usměvavá a nenápadná. Pracovitá a okouzlující. Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (29) nedá spát mnoha mužům. V jakém oblečení usedá za štědrovečerní stůl a jak moc je pro ni důležitý vzhled?
"Jako pro každou holku, která se chce cítit fajn ve svý kůži. A pousměju se, když se za otočí pěknej kluk," tvrdí Lucka, která miluje čepice, šály a blyštivé srdce.

Sportovní postava
Na perfektní tělo platí jen sport a tím se řídí i Lucka. "Každý ráno švihadlo a když jsem u našich, tak sprint s naším pejskem. To je lepší než běhací pás. Taky pomáhá choreografie s tanečnicí Quašou a dobrá muzika. Ta vás dostane na nohy, i když se na ně postavit moc nejde."

Vlasy jako od Edwarda
Vlasy má Lucka odmala ořechově hnědé. "Stříhá mě skvělá Střihoruká Edwarda Lenka. Nejradši mám na vlasech šampóny, které trochu voní medem. Krátký vrabčí hnízdo je nepraktičtější v létě. Zatřepete a jdete." Na zimu si ale Lucka zase nechává dorůst hřívu. "To aby mi zase v tramvaji neřekli: Děkuju za místo chlapečku, jsi moc hodný."

Šperky a třpytivé srdce
Na šperky si Lucka nepotrpí. "Moc chrastí, když někam utíkáte. Všichni se otáčejí, jestli necestuje železářství a já nerada budím pozornost," tvrdí. Kdo zpěvačku dobře zná, ví, že s drahými kameny Lucku neokouzlí, ale jednoho miláčka přeci jen má. "Nejradši mám pidi panáčka. Je jako kominík, celý černý a jen srdce má třpytivý. Je od kámoše a putuje se mnou od klipu ke klipu a od role k roli."

Štědrý večer v kouzelných kalhotách
Lucie usedá ke Štědrovečernímu stolu v normálním, svátečním i kouzelném oblečení najednou. "Beru si sváteční kouzelný džíny, který mi přínáší štěstí. Už je mám vyzkoušené. A k tomu tričko, který když se náhodou pokape rybí polévkou, tak to nevadí," dodává zpěvačka s úsměvem.

○Lucka: Nenávist,Intriky a Výhružky!

15. prosince 2009 v 20:50 | lucievondrackova-4ever
!ČERSTVÁ NOVINKA!
V nedávném rozhovoru jistého magazínu s Petrem Vladykou (35), hudebním ředitelem rádia Evropa 2, vyplývají na povrch nečekaná fakta. Rozhlasový boss se pořádně obul do zpěvačky Lucky Vondráčkové (29), která podle něj nemá v jeho rádiu co dělat!

Petr Vladyka,jeden z našich nejmocnějších hudebních odborníků,v rozhovoru prohlásil,že některé celebrity (či spíše jejich fanoušci) už mu dokázaly pořádně zatopit.Jak už v minulosti referoval týdeník Spy,na denním pořádku byly výhrůžky nejen jemu samotnému,ale hlavně jeho rodině a manželce! A to ze strany agresivního okolí a fanklubu Lucie Vondráčkové.Ale proč? Protože Evropa 2 a hlavně většina jejích posluchačů (s výjimkou zpěvaččiny rodiny a hrstky ortodoxních fandů) Lucka prostě nemusí!"Třeba Lucka Vondráčková,ta na Evropě 2 nemá co dělat.Přestože je věkem mladší,produkcí,zvukem,chápáním a uvažováním je paradoxně mnohem starší než například Meky Žbirka, řekl Petr Vladyka otevřeně ve zmíněném interview.Lucce ani jejímu šílenému fanklubu by však tento fakt neměl zásadně vadit,protože zpěvačka si vždy nějak dokázala jádro svých věrných fanoušků získat a udržet.A to i přesto,že způsob,jakým toho dosahuje,stále patří mezi jednu z největších záhad českého showbyznysu.Možná za to opravdu může její vytrvalost a píle,možná je za tím její denní prolévání se čisticími čaji a buddhisticky povznesený nadhled nad údajnou nepřejícností okolí.Co lze ale s jistotou tvrdit,je to,že nátlakem, výhrůžkami a nenávistnými postoji svého okolí si příliš pozitivní obrázek o své osobě prostě nemůže dlouhodobě udržet.

Můj názor: Tak tohle se mi od Vladyka nelíbilo! Lucka na Epropu 2 určitě patří! Je tam známá a oblíbená.. i to ostaní,prostě s těmi fanoušky a tak.. Petře: Každý je jiné povahy,a nikdo nemůže za to že někteří fanoušci přesahují míry! To je můj názor,jaký je váš? =)

○Rozchody, mafie a operace jsou pryč, je teď šťastná?!

13. prosince 2009 v 19:31 | lucievondrackova-4ever
Zpěvačka Lucie Vondráčková toho za poslední rok zažila víc než dost. Po rozchodu s krasobruslařem Tomášem Vernerem se propíralo vydírání ředitele rádia Evropa 2, které mělo údajně na svědomí zpěvaččino okolí, a nedávno se Lucie zotavila z operace obou nožních kleneb.

"Mám vedle sebe tři opravdové kominíky, kteří mi přišli popřát štěstí. Když si budu něco přát, tak se mi to splní, ale musím se u toho držet za knoflík," řekla Lucie Vondráčková, která si partičku kominíků pozvala na předávání zlaté a platinové desky za prodej alba Fénix v restauraci U Fleků.Pro Vondráčkovou je prodej desek jedním z největších pozitiv, jež ji za tento rok potkala. Jinak se totiž kolem éterické zpěvačky vznášejí samé záhady. Po rozchodu s krasobruslařem Tomášem Vernerem Lucie tvrdila, že zůstali přáteli. Podle některých spolu ani nikdy nechodili; spekulovalo se o tom, že mezi touto dvojicí nikdy nedošlo víc než k přátelskému polibku (o Vernerovi se navíc šuškalo, že je homosexuál). Ani jeden z nich se k těmto spekulacím nikdy pořádně nevyjádřil. Další ranou pro Lucii bylo obvinění z toho, že někdo z jejího blízkého okolí vyhrožuje řediteli rádia Evropa 2 Petru Vladykovi. SMS, jež měly ohrozit jeho rodinu, ale záhy ustaly, jakmile si statný manažer Vladyka zjednal u Lucčina vydavatelství pořádek. "Moji fanoušci jsou mírumilovní a nikdo z mého managementu by nic takového nedělal," tvrdila tehdy Lucie.Třetí záhadou, kterou se jako jedinou podařilo z "vondráčkovského trojúhelníku" záhad vyřešit, je prodělaná operace. V létě tohoto roku se psalo o tom, že se stříbrná slavice podrobí náročné operaci páteře; Lucie byla dokonce nějaký čas na invalidním vozíku. Nakonec se ukázalo, že za zpěvaččiny problémy mohla zhroucená nožní klenba, kterou si přivodila fyzickým drilem v dětství.

○Zákulisí Slavíku: Lucka schytala kritiku za proslov k Anně K!

13. prosince 2009 v 19:18 | lucievondrackova-4ever
Lucie Vondráčková vnesla do vyhlašování letošních Slavíků trochu smutku. To když si svým proslovem vzpomněla na nemocnou kolegyni Annu K. a prostřednictvím televizní obrazovky jí poslala energii. Ne všichni s tím ale souhlasili.

"Člověk neví, jestli to myslela vážně, nebo je to póza," zněl jeden názor. "Bylo to zbytečné, nehodilo se to sem," říkali jiní. "Taky na Annu K. myslíme a soucítíme s ní, vyslovila to za nás za všechny," nechali se slyšet další.Sama zpěvačka, která se o rakovině prsu své kolegyně, kterou nazvala při přímém přenosu Českého slavíka Mattoni 2009 pravým jménem Luciana Krecarová, dozvěděla až z novin.Exkluzivní rozhovor přinesl Magazín MF DNES, najdete ho zde.
Svůj vzkaz nehodlá nijak obhajovat. Přišlo jí prostě správné to udělat, tak to udělala. "Tohle bylo o ní a pro ni. Mám ji ráda a to už docela dlouho a chtěla jsem jenom, aby věděla, že na ni myslíme," říká Vondráčková.

Můj názor: Nechápu ty kritiky! Lucka to myslela dobře,a žádná poza to není s Annou K. se má opravdu ráda!

○Lucka na Frekvenci 1: Pokondři mi dali pořádné kapky!

13. prosince 2009 v 19:10 | annasophiarobb-4ever
Zpěvačka, herečka Lucie Vondráčková na Frekvenci 1 dorazila rozesmátá a ve studiu zářila jako sluníčko! Je za tím nový muž?

Lucie promluvila o svém zdravotním stavu a přiznala, že tančit se ještě bojí.Jak vlastně došlo k tomu,že léto strávila na Invalidním Vozíčku? Sport a tanec je fajn, ale velká zátěž může být pro zdraví osudná!S Milošem a Romanem zavzpomínali na Lucčiny začátky v kariéře a první společné setkání, probrali současné projekty, Lucčino studium i oblíbené cestování a taky to, jestli jsou pro Lucii důležité peníze.Jak dlouho vlastně Lucka studovala? Pomohlo jí známé jméno? A co přinesla moderátorům na Frekvenci 1?

To a mnohem víc se dozvíte zde!

○Lucka po Operaci: Na jevišti se vlní na židli!

13. prosince 2009 v 19:05 | lucievondrackova-4ever
Měla zase tancovat! Dokonce u tyče! Jenže, smůla! Zpěvačka Lucie Vondráčková (29) se poprvé od operace nohou objevila na jevišti. Místo divokého tance ale musela sedět na židli.

"Mám speciální choreografii, do konce roku naplno tančit nemůžu," řekla Blesku Lucka, která natáčela v pátek v pražském Salesiánském divadle pořad Sametové hašteření a po celou dobu natáčení buď seděla, nebo se opírala o barovou židličku. "Je to poprvé po operaci. Ale choreografka Quaša mi k písničce Absurdistán připravila zvláštní choreografii, do které zakomponovala to, že sedím mezi tanečníky na stoličce. Do konce roku nesmím nohy pokoušet," řekla Blesku Lucie.

Můžu dabovat nebo hrát, ale vystoupení na jevišti ještě odkládám. Zvlášť koncerty jsou hrozně náročné. Jsou to dvě až tři hodiny na pódiu a to je vyčerpávající," upřesnila. Vondráčková se tak ještě nemůže vrátit ani na prkna Divadla Kalich, kde má v muzikálu Touha náročnou roli spojenou mj. s tancem u tyče. "Momentálně mám největší radost z toho, že na Youtube běží můj nový klip Fénix, který je celý o ragby a má hodně velkou návštěvnost," dodala Lucie.

○08/10: Lucka už zase skáče přes kaluže!

13. prosince 2009 v 18:34 | lucievondrackova-4ever
Zpěvačka Lucie Vondráčková (30), která strávila léto na invalidním vozíku, už konečně zase chodí!

Před několika měsíci totiž prodělala náročnou operaci nohou
, po níž nemohla končetiny vůbec zatěžovat a byla odkázána na pomoc nejbližších. Zbortila se jí klenba v dolních končetinách a neskutečné bolesti, které zdravotní potíže provázely, tlumila injekcemi přímo do břicha. "Už je mi fajn, teď žádné bolesti nemám," prozradila včera deníku Aha! zpěvačka, když se vracela z pravidelné rehabilitace. "Doktor jí doporučil i speciální ortopedické boty," prozradil nám její blízký kamarád. Včera si však Lucie vykračovala v gumových crocsech, které lékaři příliš nedoporučují...

○Lucie po operaci páteře: Jak jsem si píchala injekce do břicha!

13. prosince 2009 v 18:30 | lucievondrackova-4ever
Zpěvačka Lucie Vondráčková (29) se po náročné operaci páteře opět postavila na nohy. Magazínu Top Star se svěřila s tím, jaké to bylo sama si píchat injekce s lékem do břicha.

Lucka Vondráčková absolvovala letos v létě náročnou operaci páteře, po které byla několik týdnů odkázána na invalidní vozík. I když nerada mluví o soukromí, otevřeně hovořila o době své rekonvalescence. "Pro mě to byl samozřejmě šok, já jsem si připadala jako děsná hrdinka. Nejhorší byla ta první injekce, to si říkáte, nejsem blázen, přece si nebudu sama ubližovat, ale po druhé, třetí je vám vlastně líto, že už si je nemůžete naordinovat, protože jste si připadala důležitě," říká Lucka, která si již injekce nepíchá.Zpěvačka se musela smířit s tím, že už se nikdy nevrátí k tancování standardních tanců, podpatky má přísně zakázané. Zatím musí nosit speciální obuv.

To vše, a mnohem víc jste se mohli dozvědět ve středu 25.listopadu na Primě v 21.30 v Top Star Magazínu! (Já jsem ho samozdřejmě viděla)

○Lucka po Operaci Páteře: Zůstanou mi Trvalé následky!

13. prosince 2009 v 18:26 | lucievondrackova-4ever
Zpěvačka Lucie Vondráčková (29) je smířená s tím, že po náročné operaci páteře už nebude moct dělat vše, co před ní. Pomalu se vrací na koncertní pódia, ale s divadlem nebo tancováním je na dlouho konec.

"Stále chodím na rehabilitace a doma pravidelně cvičím sestavu posilovacích cviků, ale bolí to jako čert," svěřila se nám (Super) Lucie, která v červnu prodělala náročnou operaci páteře a několik týdnů byla upoutána na invalidní vozík. "Už jsem začala vystupovat, ale musím mít na pódiu židli, protože dlouho stát nevydržím. A aby to nevypadalo trapně, tak jsem tu barovou židli zakomponovala do choreografie písničky Absurdistán," usmívá se zpěvačka. Lucka je smířená s tím, že se na divadelní prkna hned tak nevrátí. "Tři hodiny běhat po jevišti bych nevydržela. V muzikálu Touha mám hodně taneční roli, a to je zatím nad mé síly," přiznává sympatická blondýnka. "Pan doktor mě ujistil, že časem budu dělat všechno jako dřív. Jenom jedno vím jistě, už si nikdy nezatancuji standardní tance, protože nezvládnu pohyb na vysokých podpatcích. Zešílela bych bolestí," říká Vondráčková, která na několik let může na střevíčky s podpatkem zapomenout. "Momentálně jsou mojí nejoblíbenější obuví crocsky nebo bačkory," dodává s úsměvem Lucka. Lucie se objevila v k.u. baru na křtu CD Duetů, jež Dalibor Janda nazpíval s různými zpěvačkami. "Dalibor mi dal na výběr tři písničky, ale nakonec jsem si vybrala Žít jako kaskadér, protože mi to připomíná samu sebe," tvrdí Vondráčková.

○Lucka: Odložila vozík a chodí po svých! Tancovat ale pořád nemůže!

13. prosince 2009 v 2:02 | lucievondrackova-4ever
Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (29) si prošla peklem. Kvůli zborceným klenbám na nohou podstoupila náročnou operaci a skončila na vozíku. Ten už naštěstí odložila, s náročnými tanečními kreacemi ale ještě musí počkat.

"Tancovat ještě rozhodně nemůžu. Nohy musím zatěžovat postupně, takže si mohu dovolit třeba chvilku běžet, ale to je všechno. Třeba piruetu bych ještě nezvládla," svěřila se Vondráčková v rozhovoru pro internetovou televizi Stream.Chvíle strávené na vozíku byly pro zpěvačku, která si svůj život bez pohybu neumí představit, hodně krušné. "Naštěstí jsem kolem sebe měla hodně přátel, kteří mi byli oporou," vysvětlila Lucie, která i v době rekonvalescence zůstala ve svém pražském minibytečku. "U rodičů je to samý schod, to bych si moc nepomohla," smála se zpěvačka."Chodím pravidelně na rehabilitace, kde mě jedna moc šikovná sestřička dává dohromady. Už se moc těším, až zase začnu tancovat, ale ještě musím počkat. Prozatím jsem natočila klip s takovou choreografií, kde nohy nepotřebuji," tvrdí usměvavá Umělkyně, která už se tanečního tréninku nemůže dočkat.

○06/10 Lucka konečně vstala z vozíčku!

13. prosince 2009 v 2:00 | lucievondrackova-4ever
Zpěvačka Lucie Vondráčková, která se kvůli plánované operaci nohou na několik měsíců stáhla z veřeného života, se dostává do formy. Konečně odložila vozíček a začíná chodit sama!

"Vstávám z chromých. Už začínám malinko přidávat plyn. Je to paráda, po dvou měsících udělat prvních pár kroků. Fajn pocit!" svěřila se Lucie internetové televizi Stream. A vše uvedla na pravou míru: "Já jsem měla tu operaci plánovanou půl roku dopředu. Bylo to proto, že se mi zbortily obě klenby z velkého zatížení. Z tancování, chození na podpadcích a tak dále. Každej sportovec to zná. Nejvíc za to asi může moderní gymnastika, kterou jsem dělala, když jsem byla mladá. Prý jsem si už tehdy zadělala na problémy," smála se.Lucie je ale nezmar, a tak se začala dávat dohromady hned po operaci. "Když jsem už potom byla doma, tak jsem začala docela brzo trénovat. Měla jsem obě nohy v sádrách a trénink vypadal tak, že jsem si klekla na postel, zapla si MTV Dance, a už jsem jela. Tančila jsem rukama a měla jsem aspoň malinko pocit, že se hýbu. Jela jsem do vyčerpání," přiznala.


○Lucka: 26/08 Pořád se nemůže hýbat!

13. prosince 2009 v 1:56 | lucievondrackova-4ever
Zpěvačka Lucie Vondráčková (29) se po náročné operaci stále nemůže hýbat. Potom, co zůstala upoutána na invalidní vozík, jí společnost dělají hlavně seriály, knihy a její fanoušci, kteří jí posílají spousty e-mailů.

"Je mi čím dál líp a všechno jde podle plánu. Musím cvičit, což trochu bolí, ale to je fuk. Bude líp," říká na svých webových stránkách Lucie Vondráčková. Zpěvačka, která od svých dětských let pravidelně tancuje a namáhá tak kloubní systém nadměrnou zátěží, musela před třemi měsíci podstoupit operaci, po které zůstala upoutána na invalidní vozík.

Sama Lucie má několik tipů, které jí pomáhají mít dobrou náladu. "Koukám na sitcom Everybody loves Raymond, moc se mi líbil film Hudbu složil, slova napsal nebo knížka Pan kaplan má stále třídu rád. Ta je pro všechny, kteří se aspoň někdy v životě pokoušeli naučit cizí jazyk," míní Lucie, jež také podlehla internetovému fenoménu Facebook, kde pod známými jmény vystupuje spousta falešných osob. "Vydávají se za mě. Některé jejich stránky jsou moc hezké, ale chci, abyste věděli, že si s vámi povídá někdo cizí. Což není moc fér," vzkazuje Vondráčková svým fanouškům.

Zpěvačka ještě před nedávnem tvrdila, že už v říjnu bude v pořádku a začne opět vystupovat v divadle. "Lucka tvrdí, že bude do října v pohodě, ale pro jistotu se roli naučila ještě Radka Fišarová, která již v Touze manželů Landových hraje," prozradil Super.cz mluvčí Divadla Kalich Jaroslav Panenka.

○Lucka adoptovala tři děti!

13. prosince 2009 v 1:47 | lucievondrackova-4ever
Zpěvačka Lucie Vondráčková (29), která nedávno prodělala závažnou operaci nohou,kvůli níž je momentálně odkázána na invalidní vozík,adoptovala tři děti
v jihoamerické Venezuele!

Zpěvačka už několik let tajně hradí náklady třem venezuelským školákům na studium. Školné, cestovní náklady a kapesné ji vyjdou ročně na necelých sedm tisíc korun u jednoho dítěte, každý rok tak do Jižní Ameriky pošle celých jednadvacet tisíc korun. "Již od dětství mě doma učili pomáhat ostatním lidem," prozradila deníku Aha! Lucie. Díky operaci a nucenému setrvávání doma má tak čas brouzdat po internetu a sledovat, jak se její »školáci« mají. Na vozíku má být mladá Vondráčková zhruba do konce září.

○Stále na Vozíku!

13. prosince 2009 v 1:44 | lucievondrackova-4ever
Lucie Vondráčková (29),která podstoupila před měsícem a půl operaci nohou,ještě stále nemůže chodit.Její stav se zatím nijak nelepší."Žádná změna. Jsem pořád v rekonvalescenci a momentálně na vozíku," řekla Vondráčková Šípu s tím,že fit by měla ovšem být už na začátku října.Její stav způsobila přílišná zátěž na nohy."Šlo o dlouhodobé bolesti.Příliš tance na jednu malou holku.Ale není to žádná tragédie,"věří Lucie, která si operaci schválně nechala na prázdniny,kdy může dostatečně odpočívat.Svoje fanoušky zatím těší novými videoklipy,které natočila těsně před operací.

Poznámka: Tato novinka je ze dne 12.08 ;)

○Lucka se po operaci nohou zotavuje na Vozíku

13. prosince 2009 v 1:41 | lucievondrackova-4ever
Zpěvačka Lucie Vondráčková se zotavuje po komplikované operaci nohou, na kterých se tvrdě podepsal tanec i moderní gymnastika, které se dřív věnovala. "Operace už byla nutná," řekla iDNES Vondráčková.

Že bude muset na sál, věděla už několik měsíců dopředu. "Problém jsem díky tanci a moderní gymnastice měla už dýl, ale loni jsem zkoušela Touhu, kde jsem musela nazout podpatky - kterým se celkem zdárně vyhýbám - a tancovat. To byl konec. Každý krok byl jak střep do nohy," líčí.Zákrok proběhl před několika dny v pražské motolské nemocnici, kde si zpěvačka následně podle deníku Aha! poležela deset dní. V tuto chvíli je ale už doma, a jak se svěřila, neobejde se bez vozíku. "Čtu a hodně mi pomáhají dobré komedie. Smích léčí," popisuje rekonvalescenci.Je ráda, že přišlo léto, které především pro herce představuje dvouměsíční volno v podobě divadelních prázdnin. "Prázdniny mi opravdu přišly vhod. Ještě jsme dodělali klip na písničku Skoč si do tý vody, což bych teď asi těžko mohla," uzavírá se smíchem Lucie Vondráčková.

○Lucka nesmí střídat boty!

12. prosince 2009 v 23:19 | lucievondrackova-4ever
Lucie Vondráčková (29) po operaci nohou běhá mezi akcemi jako čamrda a ještě se stíhá převlékat. Jen boty nemění. Kvůli nedávné operaci...

"Jediné, v čem teď můžu chodit, jsou gumové kroksy. Jsou hrozně pohodlné. Mám jich několik párů. Kromě nich nosím jenom bačkory," vysvětlila zpěvačka Blesku, který ji následoval ze křtu CD Marie Rottrové na její vlastní předvánoční večírek.Tam Lucie křtila své dva videoklipy a přebírala zlatou a platinovou desku za album Fénix.

○Peníze si vydělává v sedě!

12. prosince 2009 v 23:17 | lucievondrackova-4ever
Lucie Vondráčková (29) zavedla novou disciplínu - zpěv na židli. Mladá zpěvačka se ani po náročné operaci nohou nechce nechat připravit o zajímavé kšefty, a tak se již potřetí během jednoho měsíce objevila na barové židli.

"Na židli se mohu alespoň vlnit," přiznala Vondráčková. Zajímavou kreaci předvedla i na slavnostním vyhlášení 8. ročníku soutěže Česká hlava 2009. Tu společně s Alešem Cibulkou premiérově odmoderovala Hana Maciuchová (63). "Je pro mě čest stát na pódiu vedle takových kapacit," svěřila Machiuchová. "Snad jim to nezkazím," dodala.

Česká hlava odměňuje nejlepší české vědce a techniky a taky nejvýznamnější osobnost historie české vědy. Letos si hlavní cenu odnesl profesor Josef Koutecký za celoživotní dílo a výzkum v oboru dětské onkologie.

○Lucce nedovolili tancovat!

12. prosince 2009 v 23:14 | lucievondrackova-4ever
Měla zase tancovat! Dokonce u tyče! Jenže, smůla! Zpěvačka Lucie Vondráčková (29) se poprvé od operace nohou objevila na jevišti. Místo divokého tance ale musela sedět na židli.

"Mám speciální choreografii, do konce roku naplno tančit nemůžu," řekla Blesku Lucka, která natáčela v pátek v pražském Salesiánském divadle pořad Sametové hašteření a po celou dobu natáčení buď seděla, nebo se opírala o barovou židličku. "Je to poprvé po operaci. Ale choreografka Quaša mi k písničce Absurdistán připravila zvláštní choreografii, do které zakomponovala to, že sedím mezi tanečníky na stoličce. Do konce roku nesmím nohy pokoušet," řekla Blesku Lucie.

"Můžu dabovat nebo hrát, ale vystoupení na jevišti ještě odkládám. Zvlášť koncerty jsou hrozně náročné. Jsou to dvě až tři hodiny na pódiu a to je vyčerpávající," upřesnila. Vondráčková se tak ještě nemůže vrátit ani na prkna Divadla Kalich, kde má v muzikálu Touha náročnou roli spojenou mj. s tancem u tyče. "Momentálně mám největší radost z toho, že na Youtube běží můj nový klip Fénix, který je celý o ragby a má hodně velkou návštěvnost," dodala Lucie.

○Nemoc ji připravila o statisíce!

12. prosince 2009 v 23:11 | lucievondrackova-4ever
Zpěvačka Lucie Vondráčková (29) se po nepříjemné ortopedické operaci pomalu zotavuje. "Na scénu se vrátím, až bude všechno stoprocentně v pořádku," svěřila se Blesku.

Doktoři jí odstranili tzv. halluxy - vbočené klouby. Kvůli operaci a rekonvalescenci odmítla řadu pracovních nabídek. Doma musela převážně ležet a nohy mít výš než hlavu, k přesunům po bytě jí sloužil invalidní vozík.Ortopedický problém, který Vondráčková měla, je podle lékařů běžný zejména u tanečnic. Zpěvačka, které záleží na náročné choreografii u vlastních vystoupení a tančí i v muzikálech, před operací trpěla jako zvíře. Mimo jeviště bolestem ulevovala tím, že chodila pouze ve válenkách. "Zdraví je přednější než peníze," řekla si. Přišla mj. o hlavní roli ve slovenském hiphopovém muzikálu Příběh ulice. "Režisér ji oslovil jako první českou hvězdu, ale omluvila se," prozradila Blesku manažerka Markéta Křížková. Vondráčková musela odříct i řadu sólových vystoupení, za které si podle informací Blesku účtuje 40 až 80 tisíc korun.

Zpěvačka nyní rehabilituje. "Všechno jde podle plánu. Musím cvičit, což trochu bolí, ale to je fuk. Bude líp," vzkazuje svým fanouškům. Zkouší už i pracovat, zatím se ale věnuje pouze dabingu, který ji fyzicky nevyčerpává a na natáčení do studia ji vozí otec. Kdy se vrátí na scénu, zatím netuší."Lucka slibovala, že by se měla v říjnu vrátit na pódium v muzikálu Touha. Zuzana Kolářová, se kterou alternovala, bude rodit, další alternace Radka Fišarová zase nebude moct hrát ve dnech, kdy bude točit v České televizi pořad Duety," řekl Blesku mluvčí Divadla Kalich Jaroslav Panenka. "Na scénu se vrátím, až bude všechno stoprocentně v pořádku," sdělila Blesku Lucka Vondráčková.

○Lucka: V létě ji najdete u Grilu!

12. prosince 2009 v 23:08 | lucievondrackova-4ever
Grilovací mánie zasáhla i svět showbyznysu. Jaký je recept Lucky Vondráčkové?

GRILOVACÍ ANANAS S KARAMELEM
Potřebujeme: 1 ananas, 400 ml kokosového mléka, 1 šálek hnědého cukru, 1 lžičku mleté skořice, na ozdobu lístky máty
Postup: Ananas nakrájíme na kolečka, dřevnatou část odstraníme. Kolečka postupně vykoupeme v kokosovém mléce a pak obalíme ve směsi cukru se skořicí. Ananas grilujeme z každé strany přibližně 5 minut, cukr musí zkaramelizovat. Ozdobíme lístečky máty.

○Vondráčková na Vozíku a Těhotná Kolářová: Skončí kvůli nim muzikál Touha?

12. prosince 2009 v 23:04 | lucievondrackova-4ever
V hlavní roli Karin v muzikálu Touha se do prázdnin střídala Lucie Vondráčková (29) se Zuzanou Kolářovou (36). Ale kdo v říjnu do Touhy nastoupí, když je momentálně Lucka po operaci nohou upoutána na vozíček a manželka Petra Koláře těhotná?

"Lucka tvrdí, že bude do října v pohodě, ale pro jistotu se roli naučila ještě Radka Fišarová, která již v Touze hraje," prozradil Super.cz mluvčí Divadla Kalich, kde se počin manželů Landových hraje, Jaroslav Panenka. Kolářová již od dubna věděla, že je v jiném stavu, ale v divadle se jí to podařilo tajit až do konce divadelní sezony. Její požehnaný stav vyšel najevo až na červencové oslavě 70. narozenin Karla Gotta, kdy v krátkých šatech své vzdouvající bříško hrdě ukazovala. "Vůbec jsme o tom nevěděli, normálně odehrála všechna nasmlouvaná představení," tvrdí mluvčí divadla. To o Lucčině plánované operaci nohou, již si přivodila kvůli nadměrné zátěži při tancování, vedení divadla dopředu vědělo a pro jistotu zajistilo další alternaci na roli hlavní hrdinky Karin Lepertové. "Teď už jsem v pohodě, jsem v rekonvalescenci. V říjnu budu zpátky na jevišti," doufá zpěvačka.

○Lucka: Nemůžu Chodit,jsem na Invalidním vozíku!

12. prosince 2009 v 23:01 | lucievondrackova-4ever
Zpěvačka Lucie Vondráčková (29) musí srdnatě bojovat se svým zdravím. Kvůli problémům s nohama musela podstoupit náročnou operaci, po které nemůže chodit a je upoutaná na invalidní vozík! Na něm stráví více jak čtvrt roku!

Ačkoliv jako zpěvačka a herečka zažívala Lucie Vondráčková v posledních letech jeden úspěch za druhým, po zdravotní stránce to žádná hitparáda rozhodně nebyla.
Život ve spěchu a téměř bez odpočinku a více jak stoprocentní nasazení se zkrátka musely někde projevit. Lucka kvůli nesnesitelným bolestem nohou musela pod kudlu. "Náročné taneční tréninky a sport si prostě vybraly svou daň a musela jsem na operaci s dolními končetinami," přiznává Lucka.

A že nešlo o žádný banální zákrok, potvrzuje skutečnost, že Lucka více jak tři měsíce nemůže chodit a při pohybu je odkázána pouze na invalidní vozík. "Jsem stále zavřená v bytě, i na záchod musím na invalidním vozíku. Je to samozřejmě hodně nepříjemné, ale nedá se nic dělat. Někdy je člověk nahoře, někdy dole. To zná přece každý," bere ale s hrdinským nadhledem svůj nelehký osud mladá zpěvačka.
Nejvíc ji trápí, že se zřejmě o něco odloží její plánovaný návrat na jeviště. "Bude to asi o něco složitější, než jsem si myslela. Ale žádné drama," dodává s úsměvem Vondráčková. "Děkuju všem svým fanouškům za podporu a přes Blesk.cz bych jim ještě chtěla popřát co nejkrásnější prázdniny," dodala Lucka.

○Operace nohou,Skončila na vozíku! [0.2]

12. prosince 2009 v 22:59 | lucievondrackova-4ever
Zpěvačka Lucie Vondráčková (29) podstoupila vážnou operaci kvůli velkým bolestem nohou. Ty si odpravila především tancováním v muzikálu Touha. Teď se bude měsíce pohybovat pouze na invalidním vozíku!

"Jsem měsíc po operaci, v současné době se pohybuji na vozíku," přiznala Blesku.cz Lucie Vondráčková. Bolesti nohou si přivodila kvůli nadměrné zátěži při tancování a moderní gymnastice. Nejvíc ji odpravil muzikál Touha, kde tancovala na podpatcích.
Lucie Vondráčková trpěla velkými bolestmi již delší dobu, pro operaci se nakonec rozhodla v době letních prázdnin. K tancování se chce vrátit nejdříve v říjnu."Teď už jsem v pohodě, jsem v rekonvalescenci, fanoušci se o mně nemusí bát," dodala pro Blesk.cz Lucka Vondráčková.

○Vážná operace nohou!

12. prosince 2009 v 22:57 | lucievondrackova-4ever
Deník Aha! přišel s informací o naší zpěvačce Lucii Vondráčkové (29), která měla prodělat těžkou operaci a skončit na vozíku!

"Ano, operovali mi obě nohy," přiznala exkluzivně deníku Aha! Lucie. "Byla to plánovaná operace. Půl roku dopředu jsem věděla, že musím na operaci, protože jsem měla velké bolesti," dodává zpěvačka s tím, že nohy jí vypověděly službu zřejmě kvůli nadměrné zátěži při tanci a sportu.

Vondráčková před několika týdny podstoupila náročnou operaci v nemocnici Motol, kde jí museli obě nohy operovat. Sama však nechce prozradit, o jaký konkrétní zákrok šlo. Mohlo se jednat o problémy s kyčelními klouby či koleny.

Tak či tak, v nemocnici si pobyla deset dnů. "Ani nevím, jak dlouho operace trvala, probudila jsem se až druhý den. Teď jsem sama doma, funguju na vozíku a na nohy se nesmím vůbec postavit. Do konce září bych neměla moc chodit, natož tancovat. Zda budu vystupovat od října, ještě nevím, nechci nic uspěchat…," dodává Lucie. Operace prý proběhla perfektně a je ráda, že se podařila.

My Lucce přejeme brzké uzdravení (Včetně mě! :DD)

○Za 15 let budu zlatou slavicí!

12. prosince 2009 v 11:50 | annasophiarobb-4ever
A mám tady super rozhovor s Luckou,která naznačila že bude za 15 let zlatou slavicí! <33
○Já myslím že i dřív Luci!

 
 

Reklama