○News in Style

○Lucka je modní katastrofou..

13. prosince 2009 v 19:28 | lucievondrackova-4ever
Podle kritiků je Lucka modní katastrofou..
Stříbrná slavice Lucie Vondráčková má k módě velmi podivný vztah. Z deseti případů se sotva dvakrát trefí módním policistům do vkusu. Občas by neškodilo mrknout se do zahraničních magazínů a okouknout, jak kombinovat. Módní redaktorka Markéta R. se už Lucky několikrát lekla.

Na křest CD Marie Rottrové dorazila Lucie v rockerském stylu. Šedé ošoupané džíny, triko s kovovým potiskem a pletená čapka jsou in. Letos frčí pletené návleky. Crocsy jsou Lucčinou nezbytnou součástí, protože po operaci zad jiné boty nesnese.

Lesklé šaty s balonovou sukní v tmavě modré jsou krásné. Ale na černé kalhoty a bolerko s péřovými prošívanými návleky je to tragický outfit. Kdo tohle Lucii poradil, si nezaslouží nazývat se stylista. A aby toho nebylo málo, tak do vlasů zabodl čelenku.

Ošoupané džíny a černý top s kovovými sponami je docela pohodový obleček. Velký černý baret nasazený na vlasech dodává Lucce šmrnc. Trochu nás děsí obří stříbrné náramky a jedna rukavice. Tohle si mohl dovolit jenom král popu Michael Jackson.


MNĚ OSOBNĚ SE LÍBÍ VŠECHNY OUFITY,NEJVÍC PRVNÍ! TAK NEVÍM CO POŘÁD MAJÍ,ALE TO SE MŮŽETE DOČÍST POD OBRÁZKY A ZDE MŮŽETE DOKONCE HLASOVAT..

○Zákulisí Slavíku: Lucka schytala kritiku za účes!

13. prosince 2009 v 19:23 | lucievondrackova-4ever
Jak víte z předchozího článku,Lucka schytala kritiku svým proslovem k Anně K. ale také ji získala za svůj Oufit! Cituju: Svým proslovem a také outfitem a účesem se netrefila do noty například odborníkovi na krásu, kadeřníkovi Liboru Šulovi. "Mohla jen zdůraznit, že zažila taky něco těžkého. Všichni víme, že má Anna problém a soucítíme s ní a samozřejmě bychom jí chtěli pomoct. To je ale její boj, se kterým se musí poprat sama. Kdybych byl Annou, nechtěl bych, aby takhle o mně někdo mluvil," tvrdí Šula.

Mladé zpěvačky, která se nedávno zotavila po těžké operaci nohou, si všiml už kvůli jejímu zjevu. "Jsem nenapravitelný optimista. Když budu soudit, tak si budu hledat někoho, kdo byl jednička. Ale dneska mi poprvé hnulo žlučí, že hezká holka může vypadat úplně katastrofálně. Vlasy měla Lucka takové nějaké ušmudlané, celé to ponížily. Ani ten outfit nebyl vyvedený, všechno bylo podle mého soudu absolutně špatně. A další věc, která mi hnula žlučí, byly komplet vyhlašované skupiny, ty byly cítit do pátého patra.

Můj názor: Podle mého Lucka vypadala úžasně! A to neříkám jenom proto že ji úplně ''miluju'' ale protože se mi ten oufit opravdu líbil!

 
 

Reklama