○Exx-Milenci

○Lucka a Tomáš Verner: Polibek

13. prosince 2009 v 21:32 | lucievondrackova-4ever
Oběvila se paparazzi fotečka,jak se Lucka nenápadně líbá s Tomášem na jedné akcičce,moc jim to spolu slušelo!

○Lucka a Tomáš Verner: Fotografie

13. prosince 2009 v 21:30 | lucievondrackova-4ever
Sehnala jsem několik krásných fotek,Tomáše a Lucky!

○Lucie je bez chlapa: Debrese!

12. prosince 2009 v 22:54 | lucievondrackova-4ever
Zpěvačka Lucie Vondráčková (28) je už několik měsíců bez přítele. Na podzim loňského roku se totiž rozešla s krasobruslařem Tomášem Vernerem (22) a od té doby má údajně deprese.

"Přítele nemám. Furt na něj čekám, tak jsem zvědavá, kdo bude ten ideální," odpověděla Lucie Vondráčková internetové televizi Stream.cz v pořadu Intimní zpověď na otázku, jak vypadá ideální partner. "Lucie působí hrozně depresivně, dřív byla víc v pohodě," nechal se slyšet její známý.Na podzim loňského roku úspěšná zpěvačka ukončila románek s krasobruslařem Tomášem Vernerem. Podle některých spekulací byl ale jejich vztah jenom maškaráda pro média, aby si oba zvedli popularitu. Když je totiž paparazziové nachytali v objetí, začal se pár objevovat pravidelně na veřejnosti. Nikdy ale na rozdíl od jiných celebrit nekřičeli do světa vzájemné vyznání lásky.

"Vím, že se o našem vztahu hodně mluví zprava i zleva. Já to moc nekomentuji. Lucka je úžasně upřímný stvoření. Toužil jsem ji poznat už dřív a teď ji poznávám víc a víc a líbí se mi to. Ona je pro mě inspirací a vede mě, kudy jít dál. Po boku Lucky se cítím dobře," tvrdil tehdy s úsměvem Verner.

Jenže po několika měsících se všechno obrátilo a od té doby jsou Lucie s Tomášem jen dobří přátelé. Na oficiální premiéře filmu Bathory, kde Lucie hraje jednu ze služek, se jejich vztah provalil a na říjnové filmparty k tomuto filmu už zpěvačka jakékoliv náznaky milostného vzplanutí zamlouvala. Jako důvod uvedla spoustu práce a nedostatek času jeden na druhého. Před Vernerem žila Lucie dlouho sama a vážný, několikaletý vztah prožila s hercem Michalem Dlouhým.

○Lucie letí s Vernerem do USA! Láska pokračuje?!

12. prosince 2009 v 22:49 | lucievondrackova-4ever
Zpěvačka Lucie Vondráčková (28) prozradila Super.cz, že nebude chybět v hledišti na letošním mistrovství světa v krasobruslení v Los Angeles, kde bude závodit její expřítel Tomáš Verner (22). Že by jejich láska stále trvala?

"Na mistrovství světa budu určitě Tomášovi fandit, už se na to strašně těším," řekla Super Lucka. "Mezi mnou a Tomášem je pouze kamarádský vztah. Momentálně do nikoho zamilovaná nejsem, takže ani Valentýna slavit nebudu," tvrdí zpěvačka, jejíž album Fénix se stalo nejprodávanější deskou roku 2008. "Díky této ceně vím, že svou práci nedělám špatně. Všem moc děkuji, že si koupili mou desku," říká zpěvačka, která na akci přišla jako dlouhovláska, ale odešla bez vlasů. S dlouhými vlasy až do půl zad se objevila, když si přebírala cenu, ale na afterparty již příčesek sundala. "Příčes je součástí kostýmu na vystoupení, normálně ho nenosím. Bolí mě z něho hlava," vysvětlila Vondráčková. (mr)

○Poprvé o vztahu s Vernerem!

12. prosince 2009 v 22:46 | lucievondrackova-4ever
VIDEO: Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (28) poprvé otevřeně promluvila o vztahu s krasobruslařem Tomášem Vernerem (24). Popřela spekulace o rozchodu!

Lucie, stále se spekuluje o vašem vztahu s Tomášem Vernerem. Jste spolu, nebo ne?
"Měla jsem pocit, že hodně cestuju, ale když to srovnám s Tomášem, tak jsem totální Honza za pecí. Trénuje v Oberstdorfu, má závody ve Vídni, v Číně. Takže je zázrak, když se potkáme. Ale je fakt, že všechno jde, když se chce.

To jste se odpovědi šalamounsky vyhnula...
"Vždycky jsem říkala, že o vztazích moc neumím mluvit. Radši je žiju!"

V médích se pořád omílá váš rozchod. Je to tedy nesmysl?
"Když je Tomáš zrovna v Čechách, tak se rádi vidíme. Ale třeba 13. 12. bude pryč.A pěkně daleko. Takže na takové ty akce typu Slavík se mnou nepůjde. Ale pak zase určitě někdo napíše, že je vztah v šííílené krizi (smích). Tak si vyberte. Ale teď to aspoň víte dopředu."

Mluvilo se o tom, že jste spolu nikdy nechodili a šlo jen o reklamní tah...
"Myslíte, že je fajn, když vás všude, kam se hnete, provází hrozen fotografů a nemůžete si dát s přítelem ani pusu? Nejsem ten typ holky, která má takovou reklamu ráda. Mně se líbí, když se píše o mé práci. O novém CD nebo filmu, na kterém zrovna pracuju. Vztahy jsem nikdy v médiích neřešila a ani se k nim nevyjadřovala. Netěší mě to."

Několikrát jsem zaslechla, že je Tomáš fyzicky hodně podobný typ jako váš bývalý přítel Michal Dlouhý? Co vy na to?
"Vážně? Nad tím jsem nikdy nepřemýšlela. Já zase několikrát slyšela, že vypadá úplně stejně jako můj táta. Neřeším to. Když se člověk zamiluje, nevnímá, jestli je jeho partner podobný tomu minulému."

Hodně spolu s Tomášem i pracujete...
"Natočili jsme teď spolu klip na písničku Tenkej led. Ten text vznikl dřív, než jsme se potkali, ale sedí jak ulitej (smích). Točilo se v dešti a na ledě, někdy kolem půlnoci. Byl to docela adrenalin. Je to ta samá věc, která zazněla na Králích ledové arény."

 
 

Reklama