○Vážná operace nohou!

12. prosince 2009 v 22:57 | lucievondrackova-4ever |  ○Novinky
Deník Aha! přišel s informací o naší zpěvačce Lucii Vondráčkové (29), která měla prodělat těžkou operaci a skončit na vozíku!

"Ano, operovali mi obě nohy," přiznala exkluzivně deníku Aha! Lucie. "Byla to plánovaná operace. Půl roku dopředu jsem věděla, že musím na operaci, protože jsem měla velké bolesti," dodává zpěvačka s tím, že nohy jí vypověděly službu zřejmě kvůli nadměrné zátěži při tanci a sportu.

Vondráčková před několika týdny podstoupila náročnou operaci v nemocnici Motol, kde jí museli obě nohy operovat. Sama však nechce prozradit, o jaký konkrétní zákrok šlo. Mohlo se jednat o problémy s kyčelními klouby či koleny.

Tak či tak, v nemocnici si pobyla deset dnů. "Ani nevím, jak dlouho operace trvala, probudila jsem se až druhý den. Teď jsem sama doma, funguju na vozíku a na nohy se nesmím vůbec postavit. Do konce září bych neměla moc chodit, natož tancovat. Zda budu vystupovat od října, ještě nevím, nechci nic uspěchat…," dodává Lucie. Operace prý proběhla perfektně a je ráda, že se podařila.

My Lucce přejeme brzké uzdravení (Včetně mě! :DD)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama