○Útok Mafie!

11. prosince 2009 v 23:14 | lucievondrackova-4ever |  ○Novinky
Má zpěvačka Lucie Vondráčková (29) manažery s mafiánskými praktikami, kteří se ji snaží za každou cenu prosadit, nebo jen fanatického fanouška? Někdo totiž vyhrožoval řediteli rádia Evropa 2 Petru Vladykovi: "Buď budeš pouštět do éteru víc mladou Vondráčkovou, nebo ublížíme tvé manželce a dětem!" Jenže Vladyka si teror a vydírání nenechal líbit…

Vše ukazuje na to, že podezřelým byl skutečně někdo z Lucčina okolí. Poté, co si Vladyka stěžoval u jejího vydavatele, firmy Universal Music, totiž výhružné esemesky i telefonáty okamžitě přestaly. Nebylo to pro něj nic příjemného. Když už mu to přerůstalo přes hlavu, vzal telefon a zavolal do vydavatelství, aby vyřídili Vondráčkové, ať si uklidní svoje okolí! On jako stodvacetikilový chlap se prý výhrůžkám může jen smát, ale o rodinu se mu otírat nikdo nebude, řekl deníku Aha! zdroj z vydavatelské firmy.
Z vydavatelství Vondráčkovu na stížnost upozornili, a ona vše zapřela. Ale zajímavý je fakt, že ten den výhrůžky ihned ustaly. Lucka ve svém okolí musela udělat bugr, pokračuje náš zdroj.
Ano, něco podobného se stalo. Nerad bych o tom ale mluvil. Nechci to řešit přes média,komentoval to ředitel Evropy 2 Petr Vladyka.
A co na to sama Lucie Vondráčková? "To se mi nezdá pravděpodobné. Nikdo z mého managementu to nebyl a mí fanoušci jsou mírumilovní, k těm mi to taky nesedí. Nejsem sama, koho pan Vladyka nehraje, ale proti tomu se nedá bojovat silou. Výhrůžky ještě ničí názor nezměnily. Bojovat můžu jen tvrdou prací a dobrými písničkami. I tak jsem ale smířená s tím, že bojkot pana Vladyky bude pokračovat," řekla deníku Aha! Lucie Vondráčková.

MŮJ NÁZOR: Já věřím rozhodně Lucce!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama