○Nemoc ji připravila o statisíce!

12. prosince 2009 v 23:11 | lucievondrackova-4ever |  ○Novinky
Zpěvačka Lucie Vondráčková (29) se po nepříjemné ortopedické operaci pomalu zotavuje. "Na scénu se vrátím, až bude všechno stoprocentně v pořádku," svěřila se Blesku.

Doktoři jí odstranili tzv. halluxy - vbočené klouby. Kvůli operaci a rekonvalescenci odmítla řadu pracovních nabídek. Doma musela převážně ležet a nohy mít výš než hlavu, k přesunům po bytě jí sloužil invalidní vozík.Ortopedický problém, který Vondráčková měla, je podle lékařů běžný zejména u tanečnic. Zpěvačka, které záleží na náročné choreografii u vlastních vystoupení a tančí i v muzikálech, před operací trpěla jako zvíře. Mimo jeviště bolestem ulevovala tím, že chodila pouze ve válenkách. "Zdraví je přednější než peníze," řekla si. Přišla mj. o hlavní roli ve slovenském hiphopovém muzikálu Příběh ulice. "Režisér ji oslovil jako první českou hvězdu, ale omluvila se," prozradila Blesku manažerka Markéta Křížková. Vondráčková musela odříct i řadu sólových vystoupení, za které si podle informací Blesku účtuje 40 až 80 tisíc korun.

Zpěvačka nyní rehabilituje. "Všechno jde podle plánu. Musím cvičit, což trochu bolí, ale to je fuk. Bude líp," vzkazuje svým fanouškům. Zkouší už i pracovat, zatím se ale věnuje pouze dabingu, který ji fyzicky nevyčerpává a na natáčení do studia ji vozí otec. Kdy se vrátí na scénu, zatím netuší."Lucka slibovala, že by se měla v říjnu vrátit na pódium v muzikálu Touha. Zuzana Kolářová, se kterou alternovala, bude rodit, další alternace Radka Fišarová zase nebude moct hrát ve dnech, kdy bude točit v České televizi pořad Duety," řekl Blesku mluvčí Divadla Kalich Jaroslav Panenka. "Na scénu se vrátím, až bude všechno stoprocentně v pořádku," sdělila Blesku Lucka Vondráčková.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama