○Lucka: 26/08 Pořád se nemůže hýbat!

13. prosince 2009 v 1:56 | lucievondrackova-4ever |  ○Novinky
Zpěvačka Lucie Vondráčková (29) se po náročné operaci stále nemůže hýbat. Potom, co zůstala upoutána na invalidní vozík, jí společnost dělají hlavně seriály, knihy a její fanoušci, kteří jí posílají spousty e-mailů.

"Je mi čím dál líp a všechno jde podle plánu. Musím cvičit, což trochu bolí, ale to je fuk. Bude líp," říká na svých webových stránkách Lucie Vondráčková. Zpěvačka, která od svých dětských let pravidelně tancuje a namáhá tak kloubní systém nadměrnou zátěží, musela před třemi měsíci podstoupit operaci, po které zůstala upoutána na invalidní vozík.

Sama Lucie má několik tipů, které jí pomáhají mít dobrou náladu. "Koukám na sitcom Everybody loves Raymond, moc se mi líbil film Hudbu složil, slova napsal nebo knížka Pan kaplan má stále třídu rád. Ta je pro všechny, kteří se aspoň někdy v životě pokoušeli naučit cizí jazyk," míní Lucie, jež také podlehla internetovému fenoménu Facebook, kde pod známými jmény vystupuje spousta falešných osob. "Vydávají se za mě. Některé jejich stránky jsou moc hezké, ale chci, abyste věděli, že si s vámi povídá někdo cizí. Což není moc fér," vzkazuje Vondráčková svým fanouškům.

Zpěvačka ještě před nedávnem tvrdila, že už v říjnu bude v pořádku a začne opět vystupovat v divadle. "Lucka tvrdí, že bude do října v pohodě, ale pro jistotu se roli naučila ještě Radka Fišarová, která již v Touze manželů Landových hraje," prozradil Super.cz mluvčí Divadla Kalich Jaroslav Panenka.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama