○Lucka po Operaci: Na jevišti se vlní na židli!

13. prosince 2009 v 19:05 | lucievondrackova-4ever |  ○Novinky
Měla zase tancovat! Dokonce u tyče! Jenže, smůla! Zpěvačka Lucie Vondráčková (29) se poprvé od operace nohou objevila na jevišti. Místo divokého tance ale musela sedět na židli.

"Mám speciální choreografii, do konce roku naplno tančit nemůžu," řekla Blesku Lucka, která natáčela v pátek v pražském Salesiánském divadle pořad Sametové hašteření a po celou dobu natáčení buď seděla, nebo se opírala o barovou židličku. "Je to poprvé po operaci. Ale choreografka Quaša mi k písničce Absurdistán připravila zvláštní choreografii, do které zakomponovala to, že sedím mezi tanečníky na stoličce. Do konce roku nesmím nohy pokoušet," řekla Blesku Lucie.

Můžu dabovat nebo hrát, ale vystoupení na jevišti ještě odkládám. Zvlášť koncerty jsou hrozně náročné. Jsou to dvě až tři hodiny na pódiu a to je vyčerpávající," upřesnila. Vondráčková se tak ještě nemůže vrátit ani na prkna Divadla Kalich, kde má v muzikálu Touha náročnou roli spojenou mj. s tancem u tyče. "Momentálně mám největší radost z toho, že na Youtube běží můj nový klip Fénix, který je celý o ragby a má hodně velkou návštěvnost," dodala Lucie.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama