○Lucka: Nemůžu Chodit,jsem na Invalidním vozíku!

12. prosince 2009 v 23:01 | lucievondrackova-4ever |  ○Novinky
Zpěvačka Lucie Vondráčková (29) musí srdnatě bojovat se svým zdravím. Kvůli problémům s nohama musela podstoupit náročnou operaci, po které nemůže chodit a je upoutaná na invalidní vozík! Na něm stráví více jak čtvrt roku!

Ačkoliv jako zpěvačka a herečka zažívala Lucie Vondráčková v posledních letech jeden úspěch za druhým, po zdravotní stránce to žádná hitparáda rozhodně nebyla.
Život ve spěchu a téměř bez odpočinku a více jak stoprocentní nasazení se zkrátka musely někde projevit. Lucka kvůli nesnesitelným bolestem nohou musela pod kudlu. "Náročné taneční tréninky a sport si prostě vybraly svou daň a musela jsem na operaci s dolními končetinami," přiznává Lucka.

A že nešlo o žádný banální zákrok, potvrzuje skutečnost, že Lucka více jak tři měsíce nemůže chodit a při pohybu je odkázána pouze na invalidní vozík. "Jsem stále zavřená v bytě, i na záchod musím na invalidním vozíku. Je to samozřejmě hodně nepříjemné, ale nedá se nic dělat. Někdy je člověk nahoře, někdy dole. To zná přece každý," bere ale s hrdinským nadhledem svůj nelehký osud mladá zpěvačka.
Nejvíc ji trápí, že se zřejmě o něco odloží její plánovaný návrat na jeviště. "Bude to asi o něco složitější, než jsem si myslela. Ale žádné drama," dodává s úsměvem Vondráčková. "Děkuju všem svým fanouškům za podporu a přes Blesk.cz bych jim ještě chtěla popřát co nejkrásnější prázdniny," dodala Lucka.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama