○Lucka měla v Americe chlapa!

11. prosince 2009 v 23:02 | lucievondrackova-4ever |  ○Novinky
Úspěšná zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (29) se před několika dny vrátila z USA, kde absolvovala tříměsíční kurz americké angličtiny. Super.cz prozradila, že během návštěvy New Yorku prožila milostný románek.

Poté, co jsem v New Yorku měla kluka, už chci jenom Čecha. Ne že by mi něco udělal, ale naši kluci jsou oproti cizincům víc otevření a hlavně zábavní," svěřila se se svou zkušeností zpěvačka, která mluví plynule anglicky, ale kvůli své profesi herečky si v Los Angeles potřebovala zdokonalit americký přízvuk. Jelikož zpěvačka jezdí do zahraničí velmi často a většinou je tam sama, tak si v šestnácti letech začala psát deník.

Píšu buď v řeči, kde se zrovna nacházím, nebo v takové čechohebrejštině, takže to kromě mě nikdo nepřečte, směje se Vondráčková. Všechny deníky mám schované doma v krabici a je zajímavé si přečíst, co jsem dělala třeba před deseti lety. Velmi často se mi stává, že se ze svých případných chyb ponaučím a posunu se o krůček dál, dodává Lucka, která se po experimentech s různými účesy touží vrátit k dlouhým vlasům.

Na vystoupení si připevňuji dlouhé prameny, ale chtěla bych už mít svoje. Nejtěžší je vydržet a překonat takovou tu divnou délku, směje se sympatická blondýnka.Zpěvačka po návratu z Ameriky hned naskočila do muzikálu Touha, kde hraje hlavní roli Katrin. Na konci představení předala padesátitisícímu návštěvníku poukaz na zájezd do Egypta.

Vždycky se na představení těším. Ne vždy se na projektu sejde parta jako právě tady. Kdybyste se s kýmkoliv z mých kolegů ocitli na pustém ostrově, garantuji vám, že určitě přežije. A ještě u toho bude legrace, říká herečka. (mr)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama