○Lucie přiznala Sex s Mladým Američanem!

11. prosince 2009 v 22:55 | lucievondrackova-4ever |  ○Novinky
Zpěvačka Lucie Vondráčková (29) se vrátila z tříměsíčního pobytu v Los Angeles,kde absolvovala kurz angličtiny.Zdokonalovat americký přízvuk jí pomáhal mladý Američan,se kterým prožila krátký milostný románek.

Poté, co jsem v New Yorku měla kluka,už chci jenom Čecha.Ne že by mi něco udělal,ale naši kluci jsou oproti cizincům víc otevření a hlavně zábavní,svěřila se v rozhovoru pro Super.
Nesmělá Lucka tak rozptýlila spekulace o její homosexuální orientaci.
Já měla dlouho problém pro média vůbec vyslovit slovo sex.Ale tohle mě fakt štve,nejsem lesbička! svěřila se Blesku.

Lucka o svých vztazích nikdy otevřeně nemluvila,většina jejích milenců kromě Michala Dlouhého a Tomáše Vernera zůstala utajena.Každopádně to ale byli kluci.Fakt nejsem na holky,řekla Blesku Lucka,která tak měla zkažený návrat domů.Přesto ale nadšeně vyprávěla o tom,jak si užívala tříměsíční jazykový kurz.

Svět je čím dál menší.Přijedete na jiný kontinent a tam máte to samé jako doma,I časopisy byly s naprosto stejnými fotkami,vyprávěla Blesku.Slavné tváře prý neviděla.Jen na Oscarech hodně zdálky půl hlavy Brada Pitta,směje se.Pořídila si i módní výstřelek.Největší hit uprostřed léta jsou tam boty,co vypadají jako sněhule.Přišlo mi to divný.Tak jsem šla do obchodu a trochu si je omrkla a zkusila.Od té doby v nich chodím a neznám na léto nic lepšího,svěřila.

Jela jsem sama,protože tak najdete nejvíc kamarádů a hlavně nemáte tendenci utíkat k češtině,dodává.Stejným způsobem studovala loni španělštinu.Málokdo ví,že dědeček byl z Ekvádoru,proto se maminka jmenuje Sorosová.S Maďarskem nemá její jméno nic společného. Cítila jsem to jako rodinnou povinnost,upřesnila Lucka,která po návratu naskočila do představení muzikálů Tajemství a Touha a hlavně do dabingu.Ten mi chyběl možná víc než to,že jsem nebyla na cenách TýTý,uzavřela.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama