Prosinec 2009

○Dlouho jsem se zde neukázala

21. prosince 2009 v 17:08 | lucievondrackova-4ever |  ○Zprávy pro Vás
AHOJIK
Prvně se vám chci omluvit že jsem zde od středy nebyla ale nejsou žádné novinky.. mno ale napravím to! Pustím se do Filmografie ;) Jo a už mám ten autogram od Rudolfa Hrušínského (kvaska)! Je tam: Kateřince Rudolf Hrušínský! Přímo pro mě! :DD Jsem totiž Kačka :) Zkusím to někdy naskenovat,páá ještě se sem stavím!

○Lucka: Moje vlasy voní medem

16. prosince 2009 v 12:51 | lucievondrackova-4ever |  ○Novinky
!NOVINKA!
Usměvavá a nenápadná. Pracovitá a okouzlující. Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (29) nedá spát mnoha mužům. V jakém oblečení usedá za štědrovečerní stůl a jak moc je pro ni důležitý vzhled?
"Jako pro každou holku, která se chce cítit fajn ve svý kůži. A pousměju se, když se za otočí pěknej kluk," tvrdí Lucka, která miluje čepice, šály a blyštivé srdce.

Sportovní postava
Na perfektní tělo platí jen sport a tím se řídí i Lucka. "Každý ráno švihadlo a když jsem u našich, tak sprint s naším pejskem. To je lepší než běhací pás. Taky pomáhá choreografie s tanečnicí Quašou a dobrá muzika. Ta vás dostane na nohy, i když se na ně postavit moc nejde."

Vlasy jako od Edwarda
Vlasy má Lucka odmala ořechově hnědé. "Stříhá mě skvělá Střihoruká Edwarda Lenka. Nejradši mám na vlasech šampóny, které trochu voní medem. Krátký vrabčí hnízdo je nepraktičtější v létě. Zatřepete a jdete." Na zimu si ale Lucka zase nechává dorůst hřívu. "To aby mi zase v tramvaji neřekli: Děkuju za místo chlapečku, jsi moc hodný."

Šperky a třpytivé srdce
Na šperky si Lucka nepotrpí. "Moc chrastí, když někam utíkáte. Všichni se otáčejí, jestli necestuje železářství a já nerada budím pozornost," tvrdí. Kdo zpěvačku dobře zná, ví, že s drahými kameny Lucku neokouzlí, ale jednoho miláčka přeci jen má. "Nejradši mám pidi panáčka. Je jako kominík, celý černý a jen srdce má třpytivý. Je od kámoše a putuje se mnou od klipu ke klipu a od role k roli."

Štědrý večer v kouzelných kalhotách
Lucie usedá ke Štědrovečernímu stolu v normálním, svátečním i kouzelném oblečení najednou. "Beru si sváteční kouzelný džíny, který mi přínáší štěstí. Už je mám vyzkoušené. A k tomu tričko, který když se náhodou pokape rybí polévkou, tak to nevadí," dodává zpěvačka s úsměvem.


○Lucka: Nenávist,Intriky a Výhružky!

15. prosince 2009 v 20:50 | lucievondrackova-4ever |  ○Novinky
!ČERSTVÁ NOVINKA!
V nedávném rozhovoru jistého magazínu s Petrem Vladykou (35), hudebním ředitelem rádia Evropa 2, vyplývají na povrch nečekaná fakta. Rozhlasový boss se pořádně obul do zpěvačky Lucky Vondráčkové (29), která podle něj nemá v jeho rádiu co dělat!

Petr Vladyka,jeden z našich nejmocnějších hudebních odborníků,v rozhovoru prohlásil,že některé celebrity (či spíše jejich fanoušci) už mu dokázaly pořádně zatopit.Jak už v minulosti referoval týdeník Spy,na denním pořádku byly výhrůžky nejen jemu samotnému,ale hlavně jeho rodině a manželce! A to ze strany agresivního okolí a fanklubu Lucie Vondráčkové.Ale proč? Protože Evropa 2 a hlavně většina jejích posluchačů (s výjimkou zpěvaččiny rodiny a hrstky ortodoxních fandů) Lucka prostě nemusí!"Třeba Lucka Vondráčková,ta na Evropě 2 nemá co dělat.Přestože je věkem mladší,produkcí,zvukem,chápáním a uvažováním je paradoxně mnohem starší než například Meky Žbirka, řekl Petr Vladyka otevřeně ve zmíněném interview.Lucce ani jejímu šílenému fanklubu by však tento fakt neměl zásadně vadit,protože zpěvačka si vždy nějak dokázala jádro svých věrných fanoušků získat a udržet.A to i přesto,že způsob,jakým toho dosahuje,stále patří mezi jednu z největších záhad českého showbyznysu.Možná za to opravdu může její vytrvalost a píle,možná je za tím její denní prolévání se čisticími čaji a buddhisticky povznesený nadhled nad údajnou nepřejícností okolí.Co lze ale s jistotou tvrdit,je to,že nátlakem, výhrůžkami a nenávistnými postoji svého okolí si příliš pozitivní obrázek o své osobě prostě nemůže dlouhodobě udržet.

Můj názor: Tak tohle se mi od Vladyka nelíbilo! Lucka na Epropu 2 určitě patří! Je tam známá a oblíbená.. i to ostaní,prostě s těmi fanoušky a tak.. Petře: Každý je jiné povahy,a nikdo nemůže za to že někteří fanoušci přesahují míry! To je můj názor,jaký je váš? =)

○Arabela se Vrací: Stills

14. prosince 2009 v 20:42 | lucievondrackova-4ever |  ○Arabela se Vrací
Skvěle! Sehnala jsem stillovku z dílu Arabely,ve kterém se Lucka oběvila! <33 (Kdo by ji nepoznal,je to ta s brýli a je to scéna na Pultanele)

PS: Už jsem tady dneska naposled,chci si jít brzo lehnout a stihnout první krok :))

○1.Návštěvnost

14. prosince 2009 v 18:06 | lucievondrackova-4ever |  ○Návštěvnost
7.12 - 13.12 2009

Streda: 7
Ctvrtek: 34
Patek: 33
Sobota: 58
Nedele: 82

Celkem: 214
Páni,mocko děkuju! První návštěvnost a to jen za 5 dní a už tak suprová! Moc vám děkujů =*

○Území bílých králů: Stills

14. prosince 2009 v 17:34 | lucievondrackova-4ever |  ○Území bílých králů: Stills
Jupí! Sehnala jsem tři stillovky z filmu,na všech je Lucka,která měla mimochodem 10 let!

○Území bílých králů: Ukázka

14. prosince 2009 v 17:32 | lucievondrackova-4ever |  ○Území bílých králů: Info,Trailer
Sehnala jsem malou ukázku ze seriálu Území bílých králů


○Území bílých králů: Info

14. prosince 2009 v 17:32 | lucievondrackova-4ever |  ○Území bílých králů: Info,Trailer
Originální název: Území bílých králů
Žánr: Krimi,Rodinný,Dobrodružný
Rok výroby: 1991

POPIS
V malém městečku v Čechách se chystají oslavy stopadesátého výročí založení obory, v níž žije unikátní stádo bílých jelenů. Právě v tu doby postihnou oboru nečekané pohromy - požár a otrávená voda v rybníce, ohrožující bílé jeleny. Navíc jsou v oboře objeveny stopy po záhadném střelci a následně je zjištěno, že někdo vzácné stádo bílých jelenů z obory vypustil. Řadu dalších záhad a podezřelých událostí, jejichž vyřešení leží na bedrech poručíka Klepetky, jemuž při pátrání proti jeho vůli pomáhají místní děti. Při jeho sledování zažijete chvíle napětí, ale i situace líčené s humorným nadhledem. Navíc budete mít příležitost obdivovat krásnou přírodu v okolí Žehušic a setkat se tu s raritou světového formátu, s bílými jeleny.

○Strom Pohádek: O bílé laňce- Info

14. prosince 2009 v 17:14 | lucievondrackova-4ever |  ○Strom Pohádek: O bílé laňce: Info,Trailer
Originální název: O bílé laňce
Žánr: Pohádka
Rok Výroby: 1987
Role: Jitřenka?

POPIS
Královně se narodí princezna Jitřenka, podle věštby se však princezny do jejích osmnácti let nesmí dotknout sluneční paprsky. Neopatrná Jitřenka se však vystaví slunečnímu jasu a je proměněna v bílou laňku. Od té doby je ve dne bílou laňkou a v noci princeznou. Žije s babičkou v chaloupce v lese. Jednou do chaloupky zabloudí lovec a požádá o nocleh. V noci uvidí krásnou spící Jitřenku a ve spánku ji políbí. Tím je věštba zrušena a Jitřenka tak může už navždy zůstat princeznou.

○Lucka a Tomáš Verner: Polibek

13. prosince 2009 v 21:32 | lucievondrackova-4ever |  ○Exx-Milenci
Oběvila se paparazzi fotečka,jak se Lucka nenápadně líbá s Tomášem na jedné akcičce,moc jim to spolu slušelo!

○Lucka a Tomáš Verner: Fotografie

13. prosince 2009 v 21:30 | lucievondrackova-4ever |  ○Exx-Milenci
Sehnala jsem několik krásných fotek,Tomáše a Lucky!

○Sins of Realm: Polonahá Lucka se Nechává bičovat!

13. prosince 2009 v 19:34 | lucievondrackova-4ever |  ○Sins of realm: Ostatní
Málokdo tuší, že si zpěvačka Lucie Vondráčková (29) před lety zahrála v kanadském filmu Lloyda A. Simandla Sins of the Realm (2003). Její fanoušci by možná byli překvapeni tím, kolik toho cudná Lucie na plátně ukázala..

"Proč se Lucie rozhodla hrát v tomto kousku krále béčkových hororů a erotických thrillerů z Čech, ví asi jenom bůh. Myslím, že ten film koluje po netu jestli je k sehnání v našich videopůjčovnách, nevím," zamýšlí se nad jednou z Lucčiných rolí autor stránek jirkazz.gzk.cz. Nutno říct, že Vondráčková ve filmu rozhodně neukáže tolik,co mnohé její kolegyně. I tak jsou polonahé scény, kdy ji například bičují, velmi sugestivní a označovat snímek jako dobrodružnou pohádku je přinejmenším nadnesené.Za zmínku ale rozhodně stojí i "vypilovaná" angličtina, kterou se Lucie v tomto filmovém počinu chlubí. Na její obranu je ale třeba uvést, že nedlouho poté absolvovala intenzivní jazykový kurz.Film Sins of the Realm (v některých zemích známý pod názvem Slaves of the Realm) sice nepatří mezi kasovní trháky,ale i tak má rozhodně co nabídnout.Dechberoucí scény, polonahé krásky a přední české herečky - to vše zabalené v historickém hávu. Vondráčková se za tuto roli rozhodně stydět nemusí, existuje celá řada českých herců a hereček, kteří kývli na mnohem horší role...


○Rozchody, mafie a operace jsou pryč, je teď šťastná?!

13. prosince 2009 v 19:31 | lucievondrackova-4ever |  ○Novinky
Zpěvačka Lucie Vondráčková toho za poslední rok zažila víc než dost. Po rozchodu s krasobruslařem Tomášem Vernerem se propíralo vydírání ředitele rádia Evropa 2, které mělo údajně na svědomí zpěvaččino okolí, a nedávno se Lucie zotavila z operace obou nožních kleneb.

"Mám vedle sebe tři opravdové kominíky, kteří mi přišli popřát štěstí. Když si budu něco přát, tak se mi to splní, ale musím se u toho držet za knoflík," řekla Lucie Vondráčková, která si partičku kominíků pozvala na předávání zlaté a platinové desky za prodej alba Fénix v restauraci U Fleků.Pro Vondráčkovou je prodej desek jedním z největších pozitiv, jež ji za tento rok potkala. Jinak se totiž kolem éterické zpěvačky vznášejí samé záhady. Po rozchodu s krasobruslařem Tomášem Vernerem Lucie tvrdila, že zůstali přáteli. Podle některých spolu ani nikdy nechodili; spekulovalo se o tom, že mezi touto dvojicí nikdy nedošlo víc než k přátelskému polibku (o Vernerovi se navíc šuškalo, že je homosexuál). Ani jeden z nich se k těmto spekulacím nikdy pořádně nevyjádřil. Další ranou pro Lucii bylo obvinění z toho, že někdo z jejího blízkého okolí vyhrožuje řediteli rádia Evropa 2 Petru Vladykovi. SMS, jež měly ohrozit jeho rodinu, ale záhy ustaly, jakmile si statný manažer Vladyka zjednal u Lucčina vydavatelství pořádek. "Moji fanoušci jsou mírumilovní a nikdo z mého managementu by nic takového nedělal," tvrdila tehdy Lucie.Třetí záhadou, kterou se jako jedinou podařilo z "vondráčkovského trojúhelníku" záhad vyřešit, je prodělaná operace. V létě tohoto roku se psalo o tom, že se stříbrná slavice podrobí náročné operaci páteře; Lucie byla dokonce nějaký čas na invalidním vozíku. Nakonec se ukázalo, že za zpěvaččiny problémy mohla zhroucená nožní klenba, kterou si přivodila fyzickým drilem v dětství.


○Lucka je modní katastrofou..

13. prosince 2009 v 19:28 | lucievondrackova-4ever |  ○News in Style
Podle kritiků je Lucka modní katastrofou..
Stříbrná slavice Lucie Vondráčková má k módě velmi podivný vztah. Z deseti případů se sotva dvakrát trefí módním policistům do vkusu. Občas by neškodilo mrknout se do zahraničních magazínů a okouknout, jak kombinovat. Módní redaktorka Markéta R. se už Lucky několikrát lekla.

Na křest CD Marie Rottrové dorazila Lucie v rockerském stylu. Šedé ošoupané džíny, triko s kovovým potiskem a pletená čapka jsou in. Letos frčí pletené návleky. Crocsy jsou Lucčinou nezbytnou součástí, protože po operaci zad jiné boty nesnese.

Lesklé šaty s balonovou sukní v tmavě modré jsou krásné. Ale na černé kalhoty a bolerko s péřovými prošívanými návleky je to tragický outfit. Kdo tohle Lucii poradil, si nezaslouží nazývat se stylista. A aby toho nebylo málo, tak do vlasů zabodl čelenku.

Ošoupané džíny a černý top s kovovými sponami je docela pohodový obleček. Velký černý baret nasazený na vlasech dodává Lucce šmrnc. Trochu nás děsí obří stříbrné náramky a jedna rukavice. Tohle si mohl dovolit jenom král popu Michael Jackson.


MNĚ OSOBNĚ SE LÍBÍ VŠECHNY OUFITY,NEJVÍC PRVNÍ! TAK NEVÍM CO POŘÁD MAJÍ,ALE TO SE MŮŽETE DOČÍST POD OBRÁZKY A ZDE MŮŽETE DOKONCE HLASOVAT..

○Zákulisí Slavíku: Lucka schytala kritiku za účes!

13. prosince 2009 v 19:23 | lucievondrackova-4ever |  ○News in Style
Jak víte z předchozího článku,Lucka schytala kritiku svým proslovem k Anně K. ale také ji získala za svůj Oufit! Cituju: Svým proslovem a také outfitem a účesem se netrefila do noty například odborníkovi na krásu, kadeřníkovi Liboru Šulovi. "Mohla jen zdůraznit, že zažila taky něco těžkého. Všichni víme, že má Anna problém a soucítíme s ní a samozřejmě bychom jí chtěli pomoct. To je ale její boj, se kterým se musí poprat sama. Kdybych byl Annou, nechtěl bych, aby takhle o mně někdo mluvil," tvrdí Šula.

Mladé zpěvačky, která se nedávno zotavila po těžké operaci nohou, si všiml už kvůli jejímu zjevu. "Jsem nenapravitelný optimista. Když budu soudit, tak si budu hledat někoho, kdo byl jednička. Ale dneska mi poprvé hnulo žlučí, že hezká holka může vypadat úplně katastrofálně. Vlasy měla Lucka takové nějaké ušmudlané, celé to ponížily. Ani ten outfit nebyl vyvedený, všechno bylo podle mého soudu absolutně špatně. A další věc, která mi hnula žlučí, byly komplet vyhlašované skupiny, ty byly cítit do pátého patra.

Můj názor: Podle mého Lucka vypadala úžasně! A to neříkám jenom proto že ji úplně ''miluju'' ale protože se mi ten oufit opravdu líbil!


○Zákulisí Slavíku: Lucka schytala kritiku za proslov k Anně K!

13. prosince 2009 v 19:18 | lucievondrackova-4ever |  ○Novinky
Lucie Vondráčková vnesla do vyhlašování letošních Slavíků trochu smutku. To když si svým proslovem vzpomněla na nemocnou kolegyni Annu K. a prostřednictvím televizní obrazovky jí poslala energii. Ne všichni s tím ale souhlasili.

"Člověk neví, jestli to myslela vážně, nebo je to póza," zněl jeden názor. "Bylo to zbytečné, nehodilo se to sem," říkali jiní. "Taky na Annu K. myslíme a soucítíme s ní, vyslovila to za nás za všechny," nechali se slyšet další.Sama zpěvačka, která se o rakovině prsu své kolegyně, kterou nazvala při přímém přenosu Českého slavíka Mattoni 2009 pravým jménem Luciana Krecarová, dozvěděla až z novin.Exkluzivní rozhovor přinesl Magazín MF DNES, najdete ho zde.
Svůj vzkaz nehodlá nijak obhajovat. Přišlo jí prostě správné to udělat, tak to udělala. "Tohle bylo o ní a pro ni. Mám ji ráda a to už docela dlouho a chtěla jsem jenom, aby věděla, že na ni myslíme," říká Vondráčková.

Můj názor: Nechápu ty kritiky! Lucka to myslela dobře,a žádná poza to není s Annou K. se má opravdu ráda!


○Lucka na Frekvenci 1: Pokondři mi dali pořádné kapky!

13. prosince 2009 v 19:10 | annasophiarobb-4ever |  ○Novinky
Zpěvačka, herečka Lucie Vondráčková na Frekvenci 1 dorazila rozesmátá a ve studiu zářila jako sluníčko! Je za tím nový muž?

Lucie promluvila o svém zdravotním stavu a přiznala, že tančit se ještě bojí.Jak vlastně došlo k tomu,že léto strávila na Invalidním Vozíčku? Sport a tanec je fajn, ale velká zátěž může být pro zdraví osudná!S Milošem a Romanem zavzpomínali na Lucčiny začátky v kariéře a první společné setkání, probrali současné projekty, Lucčino studium i oblíbené cestování a taky to, jestli jsou pro Lucii důležité peníze.Jak dlouho vlastně Lucka studovala? Pomohlo jí známé jméno? A co přinesla moderátorům na Frekvenci 1?

To a mnohem víc se dozvíte zde!


○Lucka po Operaci: Na jevišti se vlní na židli!

13. prosince 2009 v 19:05 | lucievondrackova-4ever |  ○Novinky
Měla zase tancovat! Dokonce u tyče! Jenže, smůla! Zpěvačka Lucie Vondráčková (29) se poprvé od operace nohou objevila na jevišti. Místo divokého tance ale musela sedět na židli.

"Mám speciální choreografii, do konce roku naplno tančit nemůžu," řekla Blesku Lucka, která natáčela v pátek v pražském Salesiánském divadle pořad Sametové hašteření a po celou dobu natáčení buď seděla, nebo se opírala o barovou židličku. "Je to poprvé po operaci. Ale choreografka Quaša mi k písničce Absurdistán připravila zvláštní choreografii, do které zakomponovala to, že sedím mezi tanečníky na stoličce. Do konce roku nesmím nohy pokoušet," řekla Blesku Lucie.

Můžu dabovat nebo hrát, ale vystoupení na jevišti ještě odkládám. Zvlášť koncerty jsou hrozně náročné. Jsou to dvě až tři hodiny na pódiu a to je vyčerpávající," upřesnila. Vondráčková se tak ještě nemůže vrátit ani na prkna Divadla Kalich, kde má v muzikálu Touha náročnou roli spojenou mj. s tancem u tyče. "Momentálně mám největší radost z toho, že na Youtube běží můj nový klip Fénix, který je celý o ragby a má hodně velkou návštěvnost," dodala Lucie.


○08/10: Lucka už zase skáče přes kaluže!

13. prosince 2009 v 18:34 | lucievondrackova-4ever |  ○Novinky
Zpěvačka Lucie Vondráčková (30), která strávila léto na invalidním vozíku, už konečně zase chodí!

Před několika měsíci totiž prodělala náročnou operaci nohou
, po níž nemohla končetiny vůbec zatěžovat a byla odkázána na pomoc nejbližších. Zbortila se jí klenba v dolních končetinách a neskutečné bolesti, které zdravotní potíže provázely, tlumila injekcemi přímo do břicha. "Už je mi fajn, teď žádné bolesti nemám," prozradila včera deníku Aha! zpěvačka, když se vracela z pravidelné rehabilitace. "Doktor jí doporučil i speciální ortopedické boty," prozradil nám její blízký kamarád. Včera si však Lucie vykračovala v gumových crocsech, které lékaři příliš nedoporučují...


○Lucie po operaci páteře: Jak jsem si píchala injekce do břicha!

13. prosince 2009 v 18:30 | lucievondrackova-4ever |  ○Novinky
Zpěvačka Lucie Vondráčková (29) se po náročné operaci páteře opět postavila na nohy. Magazínu Top Star se svěřila s tím, jaké to bylo sama si píchat injekce s lékem do břicha.

Lucka Vondráčková absolvovala letos v létě náročnou operaci páteře, po které byla několik týdnů odkázána na invalidní vozík. I když nerada mluví o soukromí, otevřeně hovořila o době své rekonvalescence. "Pro mě to byl samozřejmě šok, já jsem si připadala jako děsná hrdinka. Nejhorší byla ta první injekce, to si říkáte, nejsem blázen, přece si nebudu sama ubližovat, ale po druhé, třetí je vám vlastně líto, že už si je nemůžete naordinovat, protože jste si připadala důležitě," říká Lucka, která si již injekce nepíchá.Zpěvačka se musela smířit s tím, že už se nikdy nevrátí k tancování standardních tanců, podpatky má přísně zakázané. Zatím musí nosit speciální obuv.

To vše, a mnohem víc jste se mohli dozvědět ve středu 25.listopadu na Primě v 21.30 v Top Star Magazínu! (Já jsem ho samozdřejmě viděla)